Vitajte v mojom svete..

.. kde je všetko možné. Život vnímam cez farby a optiku, ktorú si sama nastavujem. A preto vnímam, že je všetko možné, všetko čomu uveríme a dáme svoju energiu a *farby* – teda reálnu podobu.

Keď sa mi v roku 2010 rozsypal môj naoko vysnívaný život, depresia a smútok boli jediné slová v mojom slovníku. Našla som však v sebe silu hľadať šťastie. Pretože niečo v mojom vnútri mi stále hovorilo, že som sem prišla preto, aby som ho našla. A tak som sa vydala na cestu, ktorá ani zďaleka nebola ľahká. Skôr naopak, bola dosť tŕnistá. Avšak bola to cesta do môjho vlastného vnútra a ja som dnes rada, že som sa nevzdala.

Míľnikov na tejto ceste bolo viac, avšak taký najvýznamnejší je moment, keď som začala pred cca 5 rokmi pracovať s vlastným podvedomím. To mi ešte viac prehĺbilo už naštartovaný proces poznávania samej seba a života navôkol. Hlavným poznaním na mojej ceste je doposiaľ to, že život môže byť taký, aký chceme, a že len my samy sme jeho tvorcom.

V poznávaní samého seba vidím kľúč radostného a spokojného života pre každého z nás. Postupne som preto začala zdieľať svoje skúsenosti a uvedomenia, a využívať svoje schopnosti a talenty naplno. A tak vznikli aj tieto dizajny podvedomia, o ktorých sa môžete dozvedieť viac v Galérii dizajnovMojej tvorbe.

 

Viac k mojej ďalšej práci nájdete na tejto stránke:

https://www.iva-nechalova.sk/