V mojej tvorbe prepájam dva svety. Svet podvedomia so svetom maľby.

Maľovaniu sa venujem už niekoľko rokov a aj vďaka nemu som pochopila ako veľmi nás ovplyvňuje všetko, čo sa okolo nás, v našom svete, nachádza. Či sú to ľudia, s ktorými trávime náš vzácny čas, či sú to knihy, ktoré čítame, jedlo, ktoré jeme, šaty, ktoré nosíme, obrazy, ktoré vidíme, atď.  Naozaj všetko, čo nás v živote obklopuje, tak na nás vplýva a aj nás dotvára.

Môžeme povedať, že všetko má na nás vplyv z väčšej mieri na podvedomej úrovni. Čiže tieto vplyvy si hneď neuvedomujeme. Avšak to neznamená, že tam nie sú. Skôr naopak, nie len že tam sú s rôznou intenzitou a hĺbkou, ale i dopadom či už negatívnym alebo pozitívnym.

Vďaka takémuto poznaniu som dospela k presvedčeniu, že je pre každého z nás výhodné poznávať svoje podvedomie a byť s ním v spojení. K tomuto spojeniu pomáhajú aj moje dizajny. Každý dizajn si v sebe nesie informáciu pôsobiť na podvedomej úrovni v konkrétnej oblasti, v ktorej je potrebné pomôcť náš život zlepšiť a posunúť tam, kde si prajeme. V galérii dizajnov sa dozviete ako a v akých oblastiach konkrétne dizajny pôsobia.

 

Dizajny vytváram nepersonalizované a personalizované. V Galérii dizajnov sú iba tie nepersonalizované, ktoré sú hneď k dispozícii na objednávku. Personalizované vytváram na mieru a tie už ďalej neslúžia na predaj nikomu inému. V prípade, že máte záujem o personalizovaný dizajn ušitý na mieru iba pre vás, kľudne ma kontaktujte.

 

Proces vzniku dizajnov spočíva v prepájaní sa s podvedomím a v samotnej maľbe. Maľujem akrylovými farbami, tušom, voskom a pastelom. Maľbu pripravím do takej grafickej podoby, aby bola pripravená pre tlač a ďalšie tvorenie. Ďalšie tvorenie predstavuje krok ku finálnemu produktu. Či už sú to vaše nové šaty alebo doplnky do interiéru, ako napríklad vankúše, závesy, tapety na stenu, a pod. Tvoreniu a kreativite sa medze nekladú a preto je len na vás, čo si vyberiete 😊